Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Оплата

Оплата наших послуг

Для оплати наданих послуг компанією Avisa, Ви можете вибрати один з варіантів, який буде максимально зручним для Вас:

  • Оплата готівкою.

Розрахуватися з компанією, за надані послуги, Ви можете готівкою. Оплата приймається тільки в національній валюті України - гривні. Отримуючи готовий пакет документів в офісі компанії або у відділенні «Нової Пошти», які знаходяться в населених пунктах України, Ви на місці оплачуєте потрібну суму.

  • Оплата карткою Visa / MasterCard. 

Для зручності оплати послуг, Ви можете скористатися банківською картою Visa або Master Card без комісії.

Щоб провести розрахунок за допомогою платіжної картки, необхідно зробити кілька простих кроків:

У призначенні платежу, після підписання Договору, Вам потрібно вказати ПІБ або номер Договору (ОБОВ'ЯЗКОВО). На сайті компанії, під час оплати, буде можливість вибрати зручний для Вас варіант оплати.

Якщо Ви клієнт «Приват Банку», досить вказати суму, яка вказана в Договорі і заповнивши рядок - ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ натиснути кнопку «24Pay». Після переадресації на сторінку системи безпечних ПЛАТЕЖІВ, Ви підтверджуєте оплату. Для авторизованих користувачів Приват24, прийде запит на підтвердження оплати в додатку. Якщо ж Ви клієнт іншого банку, то Вам необхідно заповнити форму для оплати банківською картою НИЖЧЕ. У разі необхідності підтвердити оплату.

* Оплата приймається з банківських карт випущеними на території України.

  • Безготівковій розрахунок

Розрахуватися з компанією Avisa за надані послуги, Ви можете по безналу (безготівковий розрахунок). Розрахунку відбувається наступним чином:

Після підписання договору, менеджер компанії висилає на вказану Вами адресу електронної пошти рахунок-фактуру. Оплачуєте рахунок в будь-якому банку (відділенні банку) також Ви здійснити оплату з розрахункового рахунку Вашої компанії.

  • Оплата через Masterpass

Оплатити послуги можна через електронний гаманець. Masterpass від Mastercard кредитну або дебетову карту будь-якої платіжної системи.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону